UNIQA Stiri

18 Iunie, 2024 Stiri

Cu UNICASA, protejezi tot ce inseamna „acasa”

Din luna iunie, clientii UNIQA au la dispozitie o noua varianta imbunatatita a asigurarii facultative pentru locuinta UNICASA

UNICASA, in varianta imbunatatita, disponibila incepand cu luna iunie, ofera protectie completa locuintei si bunurilor in cazul evenimentelor neprevazute care pot aparea, contribuind astfel la o viata mai buna pentru clientii UNIQA.

Asigurarea facultativa de locuinta completeaza asigurarea obligatorie PAD, extinzand protectia financiara prin includerea in asigurare a celorlalte riscuri ce pot afecta locuinta.

In plus, clientii beneficiaza de asistenta la domiciliu pentru diferite tipuri de avarii.

Totodata, procedurile pentru raportarea daune lor sunt simple si rapide, prin intermediul consultantului digital ANA.

Mai multe detalii despre UNICASA regasesti in pagina Asigurarea Completa a Locuintei